1 10 2017 gabrysiaNazwa projektu: Gabriela 81

Gabrysia choruje na zespół Turnera (zespół wad genetycznych). W wieku 8 lat przestała rosnąć. Zmaga się także z wadą serca nieoperacyjną, wadą kręgosłupa i innymi schorzeniami. Tylko stała rehabilitacja, w tym hipoterapia, czyli forma rehabilitacji psycho-ruchowej, do której stosuje się konia wpływa na poprawę stanu zdrowia Gabrysi. 

 

 

 

 

 Bieżące informacje od Gabrysi i postępy w rehabilitacji:

październik 2017

1 2 10 2017 gabrysia

Opis projektu: 

Gabrysia jest nastolatką choruje na zespół Turnera (zespół wad genetycznych). W wieku 8 lat dziewczynka przestała rosnąć. Gabrysia ma także wadę serca nieoperacyjną, wadę kręgosłupa, słaby wzrok(+ 3,5), wadę zgryzu i inne schorzenia. Jednakże pomimo wszystkich wad jest uśmiechnięta, bystra i z ufnością patrzy na świat.

Minęły już dwa lata od kiedy córka jest objęta wsparciem przez Fundację Księdza Orione Czyńmy Dobro. Dzięki środkom pozyskanym od Darczyńców z 1% podatku mogliśmy realizować leczenie. Gabi jest bardzo dzielna, ale jej organizm trochę mniej daje sobie z tym wszystkim radę, jednakże nie przestajemy wierzyć, że kiedyś będzie lepiej. Codzienna terapia hormonem wzrostu, rehabilitacja i opieka spowodowały, że Gabi w ciągu ponad dwóch lat urosła 16 cm ma teraz 142 cm wzr ostu.

Niestety przyjmowanie hormonu wzrostu pogłębia jej wadę serca, a ponadto pojawił się problem z nerkami, które teraz badamy, jesteśmy w trakcie diagnozy. Pomimo tych trudności jesteśmy pełne wiary, że wszystko będzie dobrze. A pomoc ze strony ludzi dobrej woli budzi w nas nowe siły i optymizm. Dziękujemy za wszelkie dobro.


Gabrysia z mamą

 

 

Gabriela potrzebuje wsparcia na dalsze leczenie i rehabilitacjęDarowiznę pieniężną dla Gabrieli 81 możesz przekazać na poniższy numer rachunku:

Fundacja Księdza Orione Czyńmy Dobro
ul. Lindleya 12, 02-005 Warszawa

Raiffeisen Bank Polska S.A. 
Numer rachunku: 02 1750 0012 0000 0000 2315 5907
z dopiskiem: Gabriela 81

 dla przelewów z zagranicy: 
Kod SWIFT (BIC): RCBWPLPW, IBAN: PL

Przekaż Gabrieli 1% podatku. Wystarczy wpisać w formularzu PIT w odpowiednim polu numer KRS: 0000 28 27 96 z dopiskiem w celu szczegółowym Gabriela 81

81

 

Przekaż darowiznę on-line na projekt GABRIELA 81Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok