symbolesdm

PROJEKT ZAKOŃCZONY

Zbiórka makulatury w 2016 roku w Zduńskiej Woli odbyła się pod hasłem "Makulaturę zbieramy- Młodzież oriońską wspieramy". Dzięki zaangażowaniu mieszkańców, placówek oświatowych oraz firm ze Zduńskiej Woli łącznie zebraliśmy 13 ton 170 kilogramów makulatury.

Pozyskane środki ze zbiórki surowca w kwocie 2.634,00 zł zostały przeznaczone na młodzież z Parafii św. Antoniego z Padwy w Zduńskiej Woli oraz z Parafii św. Antoniego w Łaźniewie, uczestniczącej w spotkaniu z Ojcem Świętym w ramach Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za gest serdeczności oraz wsparcie naszego projektu.

 

OPIS PROJEKTU

Zbiórka pod hasłem "Makulaturę zbieramy- Młodzież oriońską wspieramy" będzie prowadzona na rzecz młodzieży z Parafii św. Antoniego z Padwy w Zduńskiej Woli oraz na rzecz młodzieży z Parafii św. Antoniego z Łaźniewa, uczestniczącej w spotkaniu z Ojcem Świętym w ramach Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku.

Już dziś zachęcamy każdego z Was do włączenia się w tę szlachetną akcję. Zbiórka makulatury będzie prowadzona na terenie obu ww. parafii oriońskich. 

  

Terminy zbiórek w Zduńskiej Woli w roku 2016:

      luty 1-29,                   kwiecień 4-29, 

    czerwiec 1-30,           sierpień 3-31,

    październik 3-31,       grudzień 1-21

 

Miejsce: plac przy parafii św. Antoniego, Zduńska Wola, ul. Łaska 88

Łaźniew: Makulaturę można przynosić codziennie w godz. 8.00-20.00, na portiernię ZOL-u

Organizatorzy zbiórki:

Fundacja Księdza Orione Czyńmy Dobro

Parafia św. Antoniego z Padwy w Zduńskiej Woli

Parafia św. Antoniego z Padwy w Łaźniewie