036fc3d5a0cd6a5d2951fcaf386dcff9 b587f57ba26f6fbd3a4b52d097c71b1bZapomniany świat to książka o bardzo poważnym problemie na świecie... dotyczy GŁODU. Za 3 dni kończy się kampania crowdfundingowa książki na portalu www.wspieram.to/zapomnianyswiat. Na ten moment jest uzbierane 94% środków. Oznacza to, że są ogromne szanse. Jednak, aby kampania zakończyła się pełnym sukcesem, musi być uzbierane  całe 100% celu. Tylko wówczas platforma wspieram.to wypłaci środki.

 

"Wydanie książki „Zapomniany świat” nie będzie typowym przedsięwzięciem biznesowym. 3 zł od każdego sprzedanego egzemplarza zostanie przekazane Polskiej Akcji Humanitarnej. Środki te posłużą do wsparcia projektów służących przywracaniu bezpieczeństwa żywnościowego w Somalii, Syrii i Iraku. Polska Akcja Humanitarna jest organizacją o ogromnym doświadczeniu i przekazane jej środki z pewnością zostaną wykorzystane w sposób bardzo efektywny." autor Tomasz Trzciński

W imieniu autora bardzo Was prosimy o wsparcie tej kampanii poprzez udostępnienie informacji na Waszych kanałach, głównie na FB. A przede wszystkim prosimy Was o wsparcie finansowe.
www.wspieram.to/zapomnianyswiat

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok