1 2018 mariusz36Serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom za przekazanie 1% podatku za rok 2016. Dzięki tym funduszom mogłem uczestniczyć w intensywnej rehabilitacji, która ma ogromny wpływ na moje zdrowie, zarówno psychiczne jak i fizyczne.  Udział w projekcie NIEPOKONANI oraz regularne uczęszczanie na basen znacząco wzmocniło moją górną część ciała, dzięki czemu jestem silniejszy, a tym samym bardziej samodzielny.

 Zajęcia na basenie dają mi niesamowitą przyjemność i satysfakcję, ponieważ w wodzie czuję się całkowicie wolny, bez ograniczeń ruchowych, które towarzyszą mi każdego dnia, kiedy poruszam się na wózku inwalidzkim. Aktywny tryb życia i samodzielność jest dla mnie bardzo ważna, dlatego ogromną przyjemność i niezależność przynosi mi jazda na wózku z przystawką rowerową (jest jak jazda na rowerze). W tym roku planuję po raz kolejny wziąć udział w Białostockim Półmaratonie.

 

Niestety, żeby utrzymywać ciężko wypracowaną sprawność fizyczną muszę  stale uczęszczać na intensywną rehabilitację oraz basen, dlatego bardzo proszę o wsparcie również w tym roku.

 

 KRS 0000 282796
cel szczegółowy: Mariusz 36

Mariusz 36 kolaz akt

 więcej o projekcie