ul. Lindleya 12,
02-005 Warszawa

fundacja@czynmnydobro.pl

+48 722 195 659

FaniMani.pl robisz zakupy i pomagasz charytatywnie
nie ponosząc dodatkowych kosztów

Razem czyńmy Dobro dla potrzebujących.

Czy wiesz, że robiąc zakupy w sieci (np. zamawiając buty, odzież, karmę dla zwierząt, elektronikę, kosmetyki, książki i wiele innych produktów) możesz bezpłatnie wspierać naszą Fundację.

Jak to zrobić? Za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl. Dzięki FaniMani ok. 2,5% wartości każdego Twojego zakupu trafi do naszej organizacji i zostanie przeznaczona na pomoc naszym Podopiecznym, i co najważniejsze Ty nic do tego nie dopłacisz. O pomocy zdecyduje Twoja dobra wola.

Przy okazji codziennych zakupów online pomagaj nam bezpłatnie. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów. Ponadto możesz pomagać zamawiając jedzenie online, czy dokonując rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl i pomnażaj DOBRO

Uwaga, jeśli zarejestrujesz się bezpośrednio z tego linku i zrobisz zakupy za pośrednictwem FaniMani, to nasza Fundacja otrzyma dodatkowe 5zł.

2. Na komputerze dodaj do Twojej przeglądarki rozszerzenie pn. „Przypominajka FaniMani”  Przypominajka FaniMani

Jest to proste i bezpieczne rozszerzenie, które automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a Ty aktywujesz darowiznę jednym kliknięciem. Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz, aby uczynić DOBRO dla Potrzebujących. Wejdź na nasz profil na Fani Mani https://fanimani.pl/czynmydobro/ i zainstaluj Przypominajkę.

Ponadto, jak już założysz konto i będziesz korzystać z Przypominajki, zachęcamy Cię abyś wszedł na fanimani.pl/podaruj1zl. Następnie zaloguj się i spraw, aby dodatkowe 1 zł darowizny trafiło do naszej organizacji i pomnożyło DOBRO.

3. Na telefonie pobierz aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)  

Możesz także pomagać potrzebującym przez telefon, który masz zawsze pod ręką. To proste
i skuteczne rozwiązanie. Zainstaluj aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani. Rób ulubione zakupy w sieci i jednocześnie pomnażaj darowizny dla naszych Podopiecznych. Dodatkowo w aplikacji łatwo sprawdzisz swoje ostatnie darowizny.

Razem czyńmy DOBRO w Polsce i na krańcach świata.