Drodzy Przyjaciele Fundacji w imieniu Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 4 im. Bohaterów spod Darnicy z Piastowa prosimy Was udostępniajcie, zapraszajcie i przypominajcie żeby głosować na „SP4”, a dzięki Waszemu wsparciu w Mikołajki do szkoły dotrze 1000 książek z Empiku :) 
Link do głosowania na Szkołę w Piastowie: http://www.empik.com/kultura/biblioteka/szkola-podstawowa-nr-4-im-bohaterow-spod-darnicy/

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów spod Darnicy z Piastowa to nasza zaprzyjaźniona placówka edukacyjna. Od 2010 roku Społeczność Szkoły w Piastowie wspiera ubogie afrykańskie dzieci ze szkoły w Misji Laare w Kenii w ramach projektu naszej Fundacji pn. „Szkoła dla dzieci w Laare” Ponadto szkoła angażuje się w nasze projekty ekologiczne poprzez cykliczną zbiórkę tonerów.

Piastów 1

Obecnie SP Piastów potrzebuje naszej pomocy. Szkoła bierze udział w ważnym konkursie pn. "Ksiażki są fajne i kropka". zorganizowanym przez EMPIK. W sesji zdjęciowej uczestniczyli uczniowie klasy 2b, przebrani za postacie ze znanych książek. Pojawiły się między innymi: Pippi Pończoszanka, Nela mała reporterka, Czerwony Kapturek, Księżniczki, Smok, Pan Kleks. Dzięki wyobraźni możemy przemienić się w bohaterów książek i przeżyć niesamowite przygody!

Głosujcie: http://www.empik.com/kultura/biblioteka/szkola-podstawowa-nr-4-im-bohaterow-spod-darnicy/

http://www.sp4piastow.pl/

GŁOSUJ NA „CZWÓRKĘ”!

Wszyscy wiemy, jak ważną rolę w życiu dziecka odgrywają książki, dlatego społeczność SP 4 w Piastowie bardzo prosi wszystkich MIESZKAŃCÓW wraz z PRZYJACIÓŁMI o wsparcie głosami naszej szkolnej biblioteki.

Szkoła Podstawowa nr 4 – chcąc ułatwić dzieciom dostęp do wspaniałej literatury – bierze udział w konkursie Empiku „Książki są fajne i kropka”. Jeśli chcesz, by dzieci były bystre, mądre, inteligentne i kreatywne oraz spodobał Ci się nasz pomysł na zabawę z książką zaprezentowaną na zdjęciu umieszczonym na stroniehttp://www.empik.com/kultura/biblioteka/szkola-podstawowa-nr-4-im-bohaterow-spod-darnicy/ ODDAJ NA NAS GŁOS!
Raz dziennie głosuj na „Czwórkę”
Dzięki Tobie możemy wygrać 1000 książek do szkolnej biblioteki. NIE BĄDŹ OBOJĘTNY! Wspomóż naszą szkołę, a będziesz miał realny wpływ na rozwój najmłodszych. Nic Cię to nie kosztuje, tylko jedno małe codzienne KLIK. Link do
głosowania:http://www.empik.com/kultura/biblioteka/szkola-podstawowa-nr-4-im-bohaterow-spod-darnicy/  Głosowanie trwa do 6 listopada.
Serdecznie dziękujemy!

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SP 4 w Piastowie

AKTUALNOŚCI

Najnowsze wieści ze szkoły misyjnej w Laare

10-12-2019 Wyświetleń:72 Aktualności

  Od Siostry Alicja Kaszczuk dowiadujemy się, że w szkole misyjnej w Laare trwają teraz wakacje. Jest to najlepszy moment na przeprowadzenie remontu. "W tym roku czekają nas dosyć spore zmiany, a wszystko to, dla...

Czytaj więcej

Pomagamy syryjskiej Rodzinie! 6-miesięczny Patronat rusza kolejny raz!

07-12-2019 Wyświetleń:79 Aktualności

My już wielkimi krokami szykujemy się do Świąt Narodzenia Pańskiego, a w Syrii sytuacja ludności nadal jest dramatyczna. Nie możemy pozostać obojętni wobec Chrześcijan prześladowanych, wobec naszych braci i sióstr na Bliskim Wschodzie. Dlatego też...

Czytaj więcej

Julia 88 dziękuje za przekazany 1% podatku oraz za każdy gest dobroci

24-11-2019 Wyświetleń:144 Aktualności

Drodzy Darczyńcy i Ofiarodawcy, w imieniu naszej córeczki Julii i własnym jeszcze raz, składamy serdecznie podziękowania dla Was wszystkich i Każdemu z osobna za przekazany 1% podatku na cel szczegółowy Julia 88. Otrzymaliśmy rozliczenie i...

Czytaj więcej

Wojtek 90 dziękuje wszystkim Darczyńcom za pomoc w pozyskaniu środków …

24-11-2019 Wyświetleń:137 Aktualności

  W dniu 5 września 2019 r. przeszedłem operację obu rączek. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z założonym planem. Operacja nóżek została przełożona na styczeń 2020 roku, wówczas Dr. Paley zoperuje mi obie nóżki. Czuję się...

Czytaj więcej

70 tysięcy złotych to koszt protezy, która może odmienić życie Marleny

17-11-2019 Wyświetleń:167 Aktualności

70 tysięcy złotych to koszt protezy, która może odmienić życie młodej mamy. Marlena- żona i mama trójki cudownych chłopaków. Najmłodszy Karol skończył roczek. Choć nie ma dolnej kończyny, to przy pomocy kul dzielnie nosi na rękach...

Czytaj więcej

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Makulatura dla Misji na Madagaskarze- aby dzieci miały chleb

20-10-2019 Wyświetleń:741 Najbliższe wydarzenia

 Trwa zbiórka MAKULATURY na rzecz misji oriońskich na Madagaskarze najbliższe terminy: 16-19 grudnia 2019 r. (pon-czw) Miejsce odbioru: Centrum Księdza Orione w Kaliszu, ul.Kościuszki 24  W akcję włączyły...

Czytaj więcej

BIEŻĄCE AKCJE

Orioński Wolontariat Misyjny Misja SERC rusza do akcji

26-04-2019 Wyświetleń:3979 Bieżace akcje

Nasi wolontariusze zaangażowani w projekt Orioński Wolontariat Misyjny Misja Serc formują się podczas specjalnego kilkumiesięcznego kursu, angażują się w działania Fundacji, poznają lepiej naszą organizację...

Czytaj więcej

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Konkurs

13-08-2018 Wyświetleń:4616 Konkurs

Czytaj więcej

INTENCJE MSZALNE

Zamów intencję mszalną

07-01-2017 Wyświetleń:6082 Intencje mszalne

  Prawdziwym działaniem Kapłana dla którego jest on ustanowiony przez sakrament święceń, to sprawowanie świętej ofiary Mszy świętej. Wszystkie inne najświętsze działania, wcześniej czy później, nie równają...

Czytaj więcej

Nasi partnerzy

Joomla Module OT Client Logos Scroller powered by OmegaTheme.com
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami i potwierdzenie ich aby ukryć ten komunikat
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzają się Państwo na ich zapisanie w pamięci Państwa urządzenia. Mogą Państwo samodzielnie zarządzać plikami cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w swojej przeglądarce. W związku z powyższym zgadzam się na przetwarzanie w celach analitycznych i statystycznych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej Fundacji Księdza Orione Czyńmy Dobro, w tym zapisywanych w plikach cookies przez administratora danych.
Więcej informacji... Potwierdzam